عمل بینی یکی از مهمترین و پرطرفدارترین عمل های زیبایی است. این عمل علاوه بر هزینه بالایی که دارد ممکن است عوارضی را نیز برای برخی افراد به همراه بیاورد. این در حالی است که برخی از مشکلات بینی با استفاده از روش های ساده تر قابل درمان است.

برای اصلاح فرم بینی می توانید از لیفت با نخ استفاده کنید. بسیاری از مشکلات بینی با استفاده از این روش قابل رفع است. لیفت با نخ البته یک روش حرفه ای است و باید حتما در کلینیک و مطب توسط پزشک مسلط انجام شود.

روش دیگر برای اصلاح فرم بینی، استفاده از تزریق ژل هیالورونیک اسید است. فرم دهی به بینی به ویژه رفع قوز بینی بدون عمل جراحی، از کاربردهای تزریق ژل هیالورونیک اسید است

برای اصلاح فرم بینی در اصفهان می توانید به کلینیک زیبایی دکتر خدادادی در بهارستان اصفهان مراجعه کنید. تخصص در زمینه تزریق فیلر به ویژه ژل هیالورونیک اسید و تجربه زیاد در این زمینه، این کلینیک را در زمره بهترین مراکز زیبایی اصفهان قرار داده است.

درمان:
مشکل فرم بینی
پزشک:
دکتر فریناز خدادادی
نوع خدمت:
تزریق ژل هیالورونیک | لیفت با نخ
دوره درمان:
1 هفته
گزینه های من برای درمان ارتودنسی چیست؟

ارتودنتیست ها که به عنوان متخصص ارتودنسی یا ارتوپدی های ارتودنسی و دندانپزشکی نیز شناخته می شوند ، متخصصان پزشکی هستند که ناهنجاری های دندان و صورت را ارزیابی ، تشخیص و درمان می کنند. ارتودنسی با پیشرفت های تکنولوژی بسیار طولانی پیش رفته است. در حالی که برخی از گزینه های درمانی برای برخی شرایط ترجیح داده می شوند ، انتخاب های بیشتری نسبت به گذشته وجود دارد. بسته به مسائل مربوط به ارتودنسی ، گزینه های درمانی زیادی برای شما وجود دارد:

  • بریس های سرامیکی شفاف شبیه به پرانتز های فلزی سنتی هستند اما کمتر مورد توجه قرار می گیرند.
  • پرانتزهای زبانی به هم وصل می شوند ، مانند Invisalign ، از سینی های واضح تشکیل شده اند که تغییر کرده اند.
  • وسایل ارتودنسی همچنین ممکن است بخشی از برنامه درمانی شما و برخی از آنها باشد.
  • بریس های سرامیکی شفاف شبیه به پرانتز های فلزی سنتی هستند اما کمتر مورد توجه قرار می گیرند.
سیم کشی سنتی چگونه کار می کنند

درک مشترک این است که دندان ها چنان محکم در لثه ها قرار گرفته اند ، حرکت نمی کنند و تغییر نمی کنند. اما واقعیت این است که حتی سالم ترین دندان ها می توانند تحت تأثیر اشکال مختلف فشار و تغییر در طول زمان قرار بگیرند. در ارتودنسی ، فشار ملایم و در عین حال مداوم در مناطق استراتژیک داخل دهان اعمال می شود. به تدریج ، دندان ها شروع به تغییر و تراز شدن می کنند و لبخند کاملی را که می خواهید به شما می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *