اصلاح فرم لب و برطرف کردن غیرقرینگی لب ها یکی از مهمترین اقداماتی است که برای زیبایی باید مورد توجه قرار گیرد. زیباترکردن لب ها به طور کلی می تواند جلوه بهتری به چهره داده و مشکلات زیبایی را برطرف کند.

یکی از مهمترین خدمات مطب زیبایی دکتر خدادادی در بهارستان، تزریق ژل هیالورونیک اسید برای زیبایی لب ها است. زیبایی لب ها در اصفهان طرفداران زیادی دارد و به همین علت است که برای دریافت نوبت تزریق ژل لب در اصفهان باید از چند روز قبل اقدام کنید.

دکتر خدادادی که مدرک زیبایی خود را از انگلستان دریافت کرده اند، تجربه زیادی در این زمینه دارند. برخی از نمونه های تزریق ژل لب را می توانید در زیر مشاهده کنید

درمان:
اصلاح غیرقرینگی لب‌ها
پزشک:
دکتر فریناز خدادادی
نوع خدمت:
تزریق ژل هیالورونیک
دوره درمان
2 ماه
تزریق ژل لب اصفهان بهارستان
اصلاح فرم لب در اصفهان
گزینه های من برای درمان ارتودنسی چیست؟

ارتودنتیست ها که به عنوان متخصص ارتودنسی یا ارتوپدی های ارتودنسی و دندانپزشکی نیز شناخته می شوند ، متخصصان پزشکی هستند که ناهنجاری های دندان و صورت را ارزیابی ، تشخیص و درمان می کنند. ارتودنسی با پیشرفت های تکنولوژی بسیار طولانی پیش رفته است. در حالی که برخی از گزینه های درمانی برای برخی شرایط ترجیح داده می شوند ، انتخاب های بیشتری نسبت به گذشته وجود دارد. بسته به مسائل مربوط به ارتودنسی ، گزینه های درمانی زیادی برای شما وجود دارد:

  • بریس های سرامیکی شفاف شبیه به پرانتز های فلزی سنتی هستند اما کمتر مورد توجه قرار می گیرند.
  • پرانتزهای زبانی به هم وصل می شوند ، مانند Invisalign ، از سینی های واضح تشکیل شده اند که تغییر کرده اند.
  • وسایل ارتودنسی همچنین ممکن است بخشی از برنامه درمانی شما و برخی از آنها باشد.
  • بریس های سرامیکی شفاف شبیه به پرانتز های فلزی سنتی هستند اما کمتر مورد توجه قرار می گیرند.
سیم کشی سنتی چگونه کار می کنند

درک مشترک این است که دندان ها چنان محکم در لثه ها قرار گرفته اند ، حرکت نمی کنند و تغییر نمی کنند. اما واقعیت این است که حتی سالم ترین دندان ها می توانند تحت تأثیر اشکال مختلف فشار و تغییر در طول زمان قرار بگیرند. در ارتودنسی ، فشار ملایم و در عین حال مداوم در مناطق استراتژیک داخل دهان اعمال می شود. به تدریج ، دندان ها شروع به تغییر و تراز شدن می کنند و لبخند کاملی را که می خواهید به شما می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *