مزوتراپی

درمان ریزش مو

ریزش مو یک مشکل بسیار بزرگ است. اگرچه ریزش مو در آقایان بیشتر از بانوان به چشم می آید؛ اما ریزش مو در خانم ها نیز به وفور دیده می شود که باعث کم پشت شدن مو می شود.

روش های متعددی برای درمان ریزش مو وجود دارد. از ماسک های طبیعی و خانگی گرفته تا مزوتراپی که یکی از بهترین روش ها برای جلوگیری از ریزش موی سر است. متاسفانه مزوتراپی در اصفهان چندان جا نیافتاده و افراد کمی از آن اطلاع دارند. این در حالی است که آلودگی هوا و آلودگی های زیست محیطی اصفهان و بهارستان تاثیر زیادی بر ریزش مو در اصفهان دارند.

مطب دکتر خدادادی به عنوان یک مطب زیبایی در بهارستان اصفهان تلاش می کند تا این معضل و چالش زیبایی را درمان کند. خوشبختانه تاکنون افراد زیادی با مزوتراپی در کلینیک زیبایی بهارستان، جذابیت خود را حفظ کرده اند. شما هم می توانید همین حالا برای درمان این مشکل اقدام کنید.

درمان:
ریزش مو
پزشک:
دکتر فریناز خدادادی
نوع خدمت:
مزوتراپی
دوره درمان:
2 ماه
گزینه های من برای درمان ارتودنسی چیست؟

ارتودنتیست ها که به عنوان متخصص ارتودنسی یا ارتوپدی های ارتودنسی و دندانپزشکی نیز شناخته می شوند ، متخصصان پزشکی هستند که ناهنجاری های دندان و صورت را ارزیابی ، تشخیص و درمان می کنند. ارتودنسی با پیشرفت های تکنولوژی بسیار طولانی پیش رفته است. در حالی که برخی از گزینه های درمانی برای برخی شرایط ترجیح داده می شوند ، انتخاب های بیشتری نسبت به گذشته وجود دارد. بسته به مسائل مربوط به ارتودنسی ، گزینه های درمانی زیادی برای شما وجود دارد:

  • بریس های سرامیکی شفاف شبیه به پرانتز های فلزی سنتی هستند اما کمتر مورد توجه قرار می گیرند.
  • پرانتزهای زبانی به هم وصل می شوند ، مانند Invisalign ، از سینی های واضح تشکیل شده اند که تغییر کرده اند.
  • وسایل ارتودنسی همچنین ممکن است بخشی از برنامه درمانی شما و برخی از آنها باشد.
  • بریس های سرامیکی شفاف شبیه به پرانتز های فلزی سنتی هستند اما کمتر مورد توجه قرار می گیرند.
سیم کشی سنتی چگونه کار می کنند

درک مشترک این است که دندان ها چنان محکم در لثه ها قرار گرفته اند ، حرکت نمی کنند و تغییر نمی کنند. اما واقعیت این است که حتی سالم ترین دندان ها می توانند تحت تأثیر اشکال مختلف فشار و تغییر در طول زمان قرار بگیرند. در ارتودنسی ، فشار ملایم و در عین حال مداوم در مناطق استراتژیک داخل دهان اعمال می شود. به تدریج ، دندان ها شروع به تغییر و تراز شدن می کنند و لبخند کاملی را که می خواهید به شما می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *