تزریق بوتاکس

رفع چین و چروک پیشانی

تزریق بوتاکس را بیشتر افراد به کاربرد آن برای رفع چین و چروک پیشانی می شناسند. شاید به همین علت است که پرطرفدارترین کاربرد تزریق بوتاکس در اصفهان و حتی دیگر شهرهای ایران نیز همین موضوع است.

در تزریق بوتاکس، برند به کار رفته بسیار مهم است. اگر برند بوتاکس مناسب نباشد، نمی تواند اثرات لازم را داشته باشد. همچنین ممکن است خیلی زود خاصیت خود را از دست بدهد. در نتیجه بهتر است از بهترین برندهای بوتاکس استفاده کنید.

موضوع مهم دیگری که در تزریق بوتاکس برای رفع چین و چروک پیشانی اثرگذار است، مهارت پزشک متخصص است. مهارت در تزریق، اثرگذاری آن را تحت تاثیر خود قرار می دهد. به همین علت است که اهمیت دارد به چه مطب زیبایی و چه پزشکی مراجعه کنید

دکتر فریناز خدادادی به دلیل گذراندن دوره های تخصصی تزریق بوتاکس در انگلستان و تجربه چندین ساله در تزریق بوتاکس در تهران و اصفهان، یکی از بهترین گزینه ها برای زیباجویانی است که می خواهند پیشانی بدون چین و چروک داشته باشند.

درمان:
چین و چروک پیشانی
پزشک:
دکتر فریناز خدادادی
نوع خدمت:
تزریق بوتاکس
دوره درمان:
1 هفته
گزینه های من برای درمان ارتودنسی چیست؟

ارتودنتیست ها که به عنوان متخصص ارتودنسی یا ارتوپدی های ارتودنسی و دندانپزشکی نیز شناخته می شوند ، متخصصان پزشکی هستند که ناهنجاری های دندان و صورت را ارزیابی ، تشخیص و درمان می کنند. ارتودنسی با پیشرفت های تکنولوژی بسیار طولانی پیش رفته است. در حالی که برخی از گزینه های درمانی برای برخی شرایط ترجیح داده می شوند ، انتخاب های بیشتری نسبت به گذشته وجود دارد. بسته به مسائل مربوط به ارتودنسی ، گزینه های درمانی زیادی برای شما وجود دارد:

  • بریس های سرامیکی شفاف شبیه به پرانتز های فلزی سنتی هستند اما کمتر مورد توجه قرار می گیرند.
  • پرانتزهای زبانی به هم وصل می شوند ، مانند Invisalign ، از سینی های واضح تشکیل شده اند که تغییر کرده اند.
  • وسایل ارتودنسی همچنین ممکن است بخشی از برنامه درمانی شما و برخی از آنها باشد.
  • بریس های سرامیکی شفاف شبیه به پرانتز های فلزی سنتی هستند اما کمتر مورد توجه قرار می گیرند.
سیم کشی سنتی چگونه کار می کنند

درک مشترک این است که دندان ها چنان محکم در لثه ها قرار گرفته اند ، حرکت نمی کنند و تغییر نمی کنند. اما واقعیت این است که حتی سالم ترین دندان ها می توانند تحت تأثیر اشکال مختلف فشار و تغییر در طول زمان قرار بگیرند. در ارتودنسی ، فشار ملایم و در عین حال مداوم در مناطق استراتژیک داخل دهان اعمال می شود. به تدریج ، دندان ها شروع به تغییر و تراز شدن می کنند و لبخند کاملی را که می خواهید به شما می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *