مزوتراپیمزونیدلینگ

لایه برداری پوست

لایه برداری از پوست به دلایلی متعددی انجام می شود. با این حال استفاده از این روش برای رفع بسیاری از مشکلات پوستی و همچنین اثرگذاری بیشتر روش های درمانی تاثیر دارد.

برای لایه برداری از پوست تکنیک های مختلفی به کار گرفته می شود. دو روش مزونیدلینگ و میکرودرمی از پرطرفدارترین این تکنیک ها هستند که در مطب زیبایی دکتر فریناز خدادادی نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

در میکرودرمی و مزونیدلینگ با برداشتن یک لایه نازک از روی پوست، تجمع سلول های مرده پوست برطرف شده و شفافیت پوست نیز افزایش پیدا می کند. یکی از دلایل اصلی استفاده از روش ها برای لایه برداری از پوست در اصفهان، اثرگذاری بیشتر داروهای پوستی است.

درمان:
مشکلات پوستی
پزشک:
دکتر فریناز خدادادی
نوع خدمت:
مزوتراپی | مزونیدلینگ
دوره درمان:
2 هفته
گزینه های من برای درمان ارتودنسی چیست؟

ارتودنتیست ها که به عنوان متخصص ارتودنسی یا ارتوپدی های ارتودنسی و دندانپزشکی نیز شناخته می شوند ، متخصصان پزشکی هستند که ناهنجاری های دندان و صورت را ارزیابی ، تشخیص و درمان می کنند. ارتودنسی با پیشرفت های تکنولوژی بسیار طولانی پیش رفته است. در حالی که برخی از گزینه های درمانی برای برخی شرایط ترجیح داده می شوند ، انتخاب های بیشتری نسبت به گذشته وجود دارد. بسته به مسائل مربوط به ارتودنسی ، گزینه های درمانی زیادی برای شما وجود دارد:

  • بریس های سرامیکی شفاف شبیه به پرانتز های فلزی سنتی هستند اما کمتر مورد توجه قرار می گیرند.
  • پرانتزهای زبانی به هم وصل می شوند ، مانند Invisalign ، از سینی های واضح تشکیل شده اند که تغییر کرده اند.
  • وسایل ارتودنسی همچنین ممکن است بخشی از برنامه درمانی شما و برخی از آنها باشد.
  • بریس های سرامیکی شفاف شبیه به پرانتز های فلزی سنتی هستند اما کمتر مورد توجه قرار می گیرند.
سیم کشی سنتی چگونه کار می کنند

درک مشترک این است که دندان ها چنان محکم در لثه ها قرار گرفته اند ، حرکت نمی کنند و تغییر نمی کنند. اما واقعیت این است که حتی سالم ترین دندان ها می توانند تحت تأثیر اشکال مختلف فشار و تغییر در طول زمان قرار بگیرند. در ارتودنسی ، فشار ملایم و در عین حال مداوم در مناطق استراتژیک داخل دهان اعمال می شود. به تدریج ، دندان ها شروع به تغییر و تراز شدن می کنند و لبخند کاملی را که می خواهید به شما می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *