تزریق بوتاکس

لیفت ابرو

جذابیت ابروها بر هیچ کس پوشیده نیست. ابروها به ویژه در چهره بانوان تاثیر شگرفی دارند. به همین علت است که رسیدگی به ابروها می تواند یکی از مهمترین کارهایی باشد که باید برای زیبایی انجام دهید.

برای رسیدگی به ابروها از انواع روغن ها گرفته تا انواع لوسیون ابرو باید مورد استفاده قرار گیرد تا زیبایی آن حفظ شود. اما یکی از مهمترین اقدامات برای ابروها، لیفت ابرو است.

لیفت ابرو به روش های مختلفی انجام می شود. صابون ابرو یکی از لوازم آرایشی مناسب برای لیفت ابرو در خانه است که اثرات خوبی هم دارد. البته برای برخی افراد استفاده از صابون ابرو باعث ریزش ابرو نیز می شود. یکی از بهترین روش ها برای لیفت ابرو، تزریق بوتاکس در ناحیه ابرو است.

تزریق بوتاکس می تواند ابروها رو به اندازه مورد نیاز لیفت داده و در نتیجه به شکل دلخواه درآورد. البته تبحر و توانایی پزشک در تزریق بوتاکس نیز بسیار مهم و پر  اهمیت است.

دکتر فریناز خدادادی به دلیل طی کردن دوره های زیبایی و دوره عملی تزریق بوتاکس در انگلستان و به واسطه تجربه چندین ساله در تزریق بوتاکس، یکی از گزینه های عالی برای تزریق بوتاکس در اصفهان و بهارستان است.

درمان:
لیفت ابروها
پزشک:
دکتر فریناز خدادادی
نوع خدمت:
تزریق بوتاکس
دوره درمان:
1 روز
لیفت ابرو بوتاکس بهارستان اصفهان
گزینه های من برای درمان ارتودنسی چیست؟

ارتودنتیست ها که به عنوان متخصص ارتودنسی یا ارتوپدی های ارتودنسی و دندانپزشکی نیز شناخته می شوند ، متخصصان پزشکی هستند که ناهنجاری های دندان و صورت را ارزیابی ، تشخیص و درمان می کنند. ارتودنسی با پیشرفت های تکنولوژی بسیار طولانی پیش رفته است. در حالی که برخی از گزینه های درمانی برای برخی شرایط ترجیح داده می شوند ، انتخاب های بیشتری نسبت به گذشته وجود دارد. بسته به مسائل مربوط به ارتودنسی ، گزینه های درمانی زیادی برای شما وجود دارد:

  • بریس های سرامیکی شفاف شبیه به پرانتز های فلزی سنتی هستند اما کمتر مورد توجه قرار می گیرند.
  • پرانتزهای زبانی به هم وصل می شوند ، مانند Invisalign ، از سینی های واضح تشکیل شده اند که تغییر کرده اند.
  • وسایل ارتودنسی همچنین ممکن است بخشی از برنامه درمانی شما و برخی از آنها باشد.
  • بریس های سرامیکی شفاف شبیه به پرانتز های فلزی سنتی هستند اما کمتر مورد توجه قرار می گیرند.
سیم کشی سنتی چگونه کار می کنند

درک مشترک این است که دندان ها چنان محکم در لثه ها قرار گرفته اند ، حرکت نمی کنند و تغییر نمی کنند. اما واقعیت این است که حتی سالم ترین دندان ها می توانند تحت تأثیر اشکال مختلف فشار و تغییر در طول زمان قرار بگیرند. در ارتودنسی ، فشار ملایم و در عین حال مداوم در مناطق استراتژیک داخل دهان اعمال می شود. به تدریج ، دندان ها شروع به تغییر و تراز شدن می کنند و لبخند کاملی را که می خواهید به شما می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *