تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس یکی از روش های قدیمی است که البته در سال های اخیر بیشتر رواج پیدا کرده است. پیشینه استفادهاز بوتاکس به 50 سال پیش باز می گردد. با این حال به نظر می رسد به دلیل اهمیت زیبایی در دو دهه اخیر، استفاده از این روش به ویژه در ایران افزایش چشم گیری داشته است. در ابتدا این دارو برای درمان افتادگی پلک مورد استفاده قرار گرفت؛ اما امروزه علاوه بر افتادگی پلک کاربردهای زیادی برای زیبایی دارد.

بوتاکس نوعی داروی تزریقی است و تنها به روش تزریق زیر پوست مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده دارویی یک نوروتوکسین است. با تزریق این دارو که سلامت آن در علم نیز به اثبات رسیده است، پیام های عصبی به صورت موقت به ماهیچه های محل تزریق ارسال نمی شود. در نتیجه چین و چروک ها در نقاط مختلف ایجاد نمی شوند یا به سادگی محو می شوند.

البته این تنها کاربردهای بوتاکس نیست. بوتاکس اثرات شگفت انگیزی برای درمان سردردهای میگرنی دارد. موضوعی که شاید ارتباطی با زیبایی نداشته باشد اما واقعیتی علمی است که رضایت بسیاری از بیماران مبتلا به میگرن را در پی داشته است.

همچنین بوتاکس برای درمان تعرق زیاد مناسب است. با تزریق بوتاکس به راحتی می توانید تعرق زیاد زیر بغل یا کف دست را درمان کنید.

یکی از پرطرفدارترین خدمات کلینیک دکتر خدادادی در اصفهان بهارستان، تزریق بوتاکس است. بوتاکس استفاده شده در کلینیک دکتر فریناز خدادادی از بهترین بوتاکس های موجود بوده و کیفیت فوق العاده بالایی دارد. همچنین خانم دکتر خدادادی مدرک تخصصی تزریق بوتاکس را از مرکز تخصصی زیبایی BioCare انگلستان دریافت کرده اند

برخی از مهمترین کاربردها:

کاربردهای تزریق بوتاکس بسیار زیاد است که مهمترین آن ها عبارتند از:

اصلاح چین و چروک پیشانی

چین و چروک های پیشانی درمان دارند. درمان این چین و چروک های تهدیدکننده زیبایی، بوتاکس است. جالب است که بوتاکس هم برای پیشگیری از خط و خطوط روی پیشانی و هم برای درمان آن مورد استفاده قرار می گیرد

اصلاح خط اخم و خط غم

خطوط ایجاد شده برای غم و اخم، به کمک بوتاکس قابل درمان هستند. اگر زیاد اخم می کنید یا ناراحتی خود را با چهره نشان می دهید، بوتاکس را حل خوبی برای شما خواهد بود تا زیبایی تان تهدید نشود.

لیفت ابرو و افتادگی پلک

بوتاکس هم برای درمان افتادگی پلک و هم برای لیفت ابرو مورد استفاده قرار می گیرد. چهره زیبای خودتان را با لیفت ابرو، دلنشین و جذاب تر کنید.

اصلاح لبخند لثه ای

لبخند لثه ای برای برخی افراد بسیار اذیت کننده است تا جایی که جلوی خنده خود را می گیرند. شادی موضوعی نیست که به سادگی آن را از زندگی خود حذف کنید. با تزریق بوتاکس، لبخند لثه ای را درمان کنید.

کاهش و کنترل تعریق کف دست و زیر بغل

تعریق زیر بغل و کف دست بسیار اذیت کننده است. اگر می خواهید از این مشکل رهایی پیدا کنید، تزریق بوتاکس را امتحان کنید

پزشک متخصص:

دکتر فریناز خدادادی

دکتر فریناز خدادادی

پوست، مو و زیبایی

دریافت مشاوره رایگان 03136828882

    تزریق بوتاکس

    نمونه های قبل و بعد