مزوتراپی

مزوتراپی یکی از راهکارهای زیبایی است. در این روش شبیه به بوتاکس و ژل هیالورونیک اسید، از تزریق استفاده می شود. تزریق زیرپوستی مواد مشخصی، کمک می کند تا علاوه بر رفع مشکلات پوستی، زیبایی پوست و چهره بیشتر از پیش شود. ویژگی مهم مزوتراپی این است که هم برای رفع مشکلات پوستی فوق العاده اثرگذار است و هم می تواند به مشکلات مو به ویژه ریزش مو کمک کند.

اگر بخواهیم واژه مزوتراپی را ترجمه کنیم، به دو واژه مزو یعنی میانی و تراپی یا همان درمان بر می خوریم. در واقع مزوتراپی روشی است که به سراغ لایه های میانی پوست می رود و از این طریق درمان را انجام می دهد.

به طور کلی داروها در روش های مختلف، کمتر به لایه میانی پوست نفوذ می کنند. مزوتراپی ایجاد شده تا داروهای مد نظر را به لایه میانی پوست برساند و مشکلات پوستی را در این ناحیه برطرف کند. به همین علت است که از مزوتراپی برای رفع ریزش مو استفاده می شود.

در کلینیک دکتر فریناز خدادادی از بهترین مواد برای مزوتراپی استفاده می شود. همچنین تخصص دکتر فریناز خدادادی در تزریق که مدارک تخصصی خود را از مجموعه BioCare انگلیس دریافت کرده اند و همچنین تجربه چندین ساله ایشان، باعث شده تا خدمات مزوتراپی در کلینیک دکتر خدادادی ویژه و خاص باشد.

برخی از مهمترین کاربردها:

همانطور که بیان شد، برای رفع بسیاری از مشکلات پوستی از مزوتراپی استفاده می شود. در ادامه برخی از آن ها را با هم مرور می کنیم

رفع تیرگی پوست و زیر چشم

مزوتراپی کمک می کند تا تیرگی های ناحیه زیر چشم و دیگر تیرگی های ایجاد شده پوستی رفع شود. روش های مختلفی برای رفع تیرگی های پوست وجود دارد اما مزوتراپی قطعا یکی از بهترین این روش ها محسوب می شود.

رفع قرمزی و اسکارهای ناشی از جوش

جای جوش یا اسکارهای جوش از بدترین دشمنان زیبایی هستند. یکی از دلایلی که توصیه می شود از جوش زدن پیشگیری کنیم همین موضوع است که رفع جای جوش بسیار سخت و در بلند مدت اتفاق می افتد. یک روش عالی برای رفع بسیاری از اسکارها، مزوتراپی است

رفع سلولیت و چربی های موضعی در بدن

مزوتراپی فقط برای صورت و مو نیست. با مزوتراپی می توانید سلولیت را برطرف کنید. کافی است به صورت منظم و اصولی از مزوتراپی استفاده کنید

رفع ریزش مو

مزوتراپی یکی از مدرن ترین و بهترین روش برای ریزش مو است. با تزریق در لایه میانی پوست سر، مو تقویت شده و ریزش مو متوقف می شود. تا دیر نشده برای متوقف کردن ریزش مو از خدمات مزوتراپی استفاده کنید.

رفع غبغب

شما هم غبغب دارید؟ غبغب یکی از مشکلات زیبایی است. باز استفاده از روش مزوتراپی می توان این مشکل را برطرف کرد و زیبایی را به چهره بازگرداند.

ویتامینه و تقویت پوست

ویژگی دیگر و کاربرد عمومی و مهم مزوتراپی، ویتامینه و تقویت پوست است. برای جلوگیری از مشکلات متعدد پوستی، بهتر است به فکر تقویت پوستتان باشید. البته روش های متعددی برای این منظور وجود دارد که مزوتراپی یکی از آن ها است.

پزشک متخصص:

دکتر فریناز خدادادی

دکتر فریناز خدادادی

پوست، مو و زیبایی

دریافت مشاوره رایگان 03136828882

    تزریق ژل هیالورونیک اسید

    نمونه های قبل و بعد