مزونیدلینگ

روز به روز روش های پیشرفته تر برای زیبایی آماده می شوند. مزونیدلینگ یک روش ترکیبی است که گویی ترکیبی از مزوتراپی و میکرونیدلینگ است. بر خلاف مزوتراپی که در آن از سرنگ برای تزریق استفاده می شود، در مزونیدلینگ خبری از سرنگ نیست و داروها به کمک سوزن های نازک وارد پوست می شوند.

مزونیدلینگ یک روش بسیار پیشرفته است که در تمام دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. البته استفاده از تخصص و سوزن های مخصوص، مهمترین نکات برای استفاده از این روش درمانی است.

به طور خلاصه می توان گفت که مزونیدلینگ کمک می کند تا کلاژن سازی در پوست بیشتر شود. این اتفاق با تحریکات ایجاد شده، انجام می شود و اثرات بی نظیری بر روی پوست می گذارد. در این روش بافت های آسیب دیده زیر پوستی درمان می شوند.

نکته قابل توجه این است که در این روش پیشرفته زیبایی، درد نسبت به مزوتراپی بسیار کمتر شده است. در نتیجه بدون هیچ ترس و استرسی می توانید از روش مزونیدلینگ استفاده کنید. توجه داشته باشید که کارآمدی روش مزونیدلینگ ارتباط مستقیمی با تبحر اپراتور یا پزشک معالج دارد. میزران عمق نفوذ و همینطور میزان ماندگاری سوزن درون پوست توسط پزشک مشخص می شود که به تجربه و دانش او وابسته است.

مطب دکتر خدادادی یکی از موفق ترین مطب های زیبایی اصفهان در بهارستان در زمینه مزونیدلینگ است است که توانسته خدمات تخصصی مزونیدلینگ را به مراجعه کنندگان و زیباجویان ارائه دهد.

برخی از مهمترین کاربردها:

مزونیدلنیگ یک روش جامع برای زیبایی پوست است. به همین علت کاربردهای متفاوتی از این روش را می توانیم بیان کنیم. با این حال برخی از مهمترین این کاربردها را با هم مرور می کنیم:

رفع ترک های پوستی

ترک های ایجاد شده روی پوست از مهمترین چالش های زیبایی هستند. مزونیدلینگ یک روش جامع و بی نظیر برای رفع ترک های پوستی است. البته باید به صورت اصولی و در چند مرحله از این روش استفاده شود

لایه برداری و شفاف سازی پوست

به کمک مزونیدلینگ می توانید کار لایه برداری از پوست و شفاف سازی پوست را به خوبی انجام دهید. مزونیدلینگ کمک می کند تا پوستی درخشان و جذاب داشته باشید

رفع اسکارهای ناشی از جوش

اگرچه اسکارهای ناشی از جوش به راحتی از بین نمی روند و ممکن است نهایتا 60 تا 70 درصد از آن ها از بین برود؛ اما در هر صورت می توان معضلات ایجاد شده را تا حد خوبی کاهش داد. یکی از روش های بی نظیر برای رفع جای جوش و اسکار، مزونیدلینگ است. تزریق به این روش می تواند قرمزی ایجاد شده ناشی از آکنه را نیز از بین ببرد.

رفع شلی پوست و چین و چروک

مزونیدلینگ هم برای رفع شلی پوست و هم برای رفع چین و چروک مورد استفاده قرار می گیرد. مواد تزریقی کمک می کنند تا مشکلات ایجاد شده در پوست رفع شده تا خبری از چین و چروک نباشد. همچنین شلی پوست با مزونیدلینگ تا حد قابل قبولی کنترل می شود.

رفع لک های تیره پوست

لک های تیره روی پوست به دلایل متعددی ایجاد می شوند. در هر صورت استفاده از مزونیدلینگ کمک می کند تا این لک ها کمتر شده و در برخی موارد به طور کلی محو شوند. زیبایی با میکرونیدلینگ در دسترس تر است.

پزشک متخصص:

دکتر فریناز خدادادی

دکتر فریناز خدادادی

پوست، مو و زیبایی

دریافت مشاوره رایگان 03136828882

    تزریق ژل هیالورونیک اسید

    نمونه های قبل و بعد