میکرودرمی - خدمات میکرودرمی در بهارستان

جوانسازی پوست و رفع مشکلات پوستی یکی از خواسته هایی است که در مراجعه به مطب زیبایی زیاد می شنویم. پزشک زیبایی باید بهترین روش ها را برای رفع چنین مشکلاتی به کار گیرد. میکرو درمی یکی از بهترین این روش ها محسوب می شود.

در میکرودرمی یک لایه بسیار نازک از پوست برداشته می شود. برای این کار از دستگاه لایه بردار استفاده شده که دستگاهی تخصصی است. این دستگاه از جنسی خاص تهیه شده تا هیچ گونه آسیبی به پوست وارد نشود. کریستال به کار رفته در این لایه بردار آلومینیوم اکسید است و همین موضوع استفاده از آن را مطمئن می کند.

با لایه برداری به روش میکرودرمی، لایه تازه به جای سلول های مرده روی پوست به وجود می آیند. این کار به سادگی تیرگی پوست، لک های پوستی و.. را رفع می کند. البته این تنها ویژگی و کاربرد روش میکرودرمی نیست. مطب زیبایی دکتر خدادادی انواع راهکارهای زیبایی با استفاده از میکرودرمی ارائه می دهد.

یکی از ویژگی های خوب میکرودرمی این است که در حین استفاده از دستگاه، هیچ دردی تحمل نخواهید کرد. بدون هیچ درد و ترسی می توانید به زیبایی بیشتر خود بپردازید.

اگر در اصفهان یا بهارستان هستید، می توانید از خدمات تخصصی میکرودرمی در مطب دکتر خدادادی بهره مند شوید. در محیطی بهداشتی و حرفه ای، زیبایی بیشتر و رفع مشکلات پوستی خود را بخواهید. ویژگی مهم استفاده از خدمات میکرودرمی در کلینیک ما، اجرای میکرودرمی توسط شخص دکتر فریناز خدادادی است. ایشان مدارک عالی زیبایی را از مرکز Bio Care انگلستان دریافت کرده اند و تجربه زیادی در ارائه خدمات میکرودرمی دارند.

برخی از مهمترین کاربردها:

همانطور که بیان شد، میکرودرمی با لایه برداری از پوست به زیبایی بیشتر کمک می کند. از مهمترین کاربردهای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

جوانسازی و شادابی پوست صورت

داشتن پوست شاداب و پرطروات از آرزوهایی است که همه ما داریم. میکرودرمی به خوبی از پس از خواسته شما بر می آید. میکرودرمی هم از پیری پوست جلوگیری می کند و هم به جوانسازی پوست کمک می کند

شفاف و روشن شدن پوست صورت

بسیار از مراجعه کنندگان به کلینیک زیبایی از کدرشدن پوست خود شکایت دارند. میکرودرمی با لایه برداری هوشمندانه از روی پوست، باعث شفافیت بیشتر و روشن شدن پوست می شود.

بهبود جوش های سرسیاه

تقریبا ما در ایران، زیاد با جوش و آکنه مواجه هستیم. یکی از دلایل جوش زدن، می تواند آلودگی های زیست محیطی باشد. به ویژه در شهرهایی مثل بهارستان یا اصفهان، جوش های سر سیاه یکی از شکایت های همیشگی مردم است. اگرچه روش هایی برای رفع جوش و آکنه وجود دارد؛ اما میکرودرمی یکی از روش های علمی برای این موضوع است.

لایه برداری به منظور جذب بهتر داروها

برای اینکه داروهای پوستی به خوبی جذب پوست شوند، نیاز است که منافذ پوست باز باشد. میکرودرمی کمک می کند تا لایه نازکی از روی پوست برداشته شود. در نتیجه داروهای پوستی بهتر جذب پوست می شوند و اثرات بیشتری برای درمان مشکلات پوستی دارند.

پزشک متخصص:

دکتر فریناز خدادادی

دکتر فریناز خدادادی

پوست، مو و زیبایی

دریافت مشاوره رایگان 03136828882

    میکرودرمی

    نمونه های قبل و بعد