هیدرودرمی

پاکسازی پوست با هیدرودرمی چند سالی است که مورد توجه قرار گرفته و افراد زیادی از این روش برای بهبود مشکلات پوستی و آبرسانی به پوست استفاده می کنند.

با توجه به شرایط آب و هوایی، خشکی پوست بسیار رایج و مشکلی آزاردهنده شده است. برخی در شهرهای صنعتی مثل تهران، مشهد یا اصفهان فکر می کنند تنها در این شهرها چنین مشکلاتی وجود دارد. این در حالی است که در شهرهای کوچک نیز خشکی پوست و نیاز به آبرسانی به پوست وجود دارد. البته دلایل مختلفی برای خشکی پوست وجود دارد که در یک مطلب تخصصی به آن می پردازیم.

یکی از روش های اساسی برای آبرسانی به پوست، استفاده از دستگاه های مخصوص و ویژه برای رساندن رطوبت به پوست است. هیدرودرمی کمک می کند تا ژل مخصوص که ویژگی آبرسانی دارد به سلول های پوستی که خشک هستند برسد. هیدرودرمی باید به صورت منظم و در فواصل زمانی مشخص انجام شود تا نتایج دلچسب آن مشخص شود.

هیدرودرمی می تواند باعث بهبود چین و چروک های پوستی شود. به رفع جوش کمک کند و زیبایی را به پوست شما هدیه دهد.

در کلینیک دکتر خدادادی از هیدرودرمی به عنوان یک روش حرفه ای برای زیبایی پوست و رفع بیماری ها و مشکلات پوستی استفاده می شود. تلاش شده تا بهترین مواد و دستگاه ها برای هیدرودرمی استفاده شود تا این مطب یکی از بهترین ارائه دهندگان هیدرودرمی در اصفهان باشد. به همین علت است که ما مراجعه کنندگانی از سراسر ایران به ویژه از تهران، شیراز، یاسوج، شهرضا و… داریم

برخی از مهمترین کاربردها:

کاربردهای هیدرودرمی بسیار متفاوت و متنوع هستند. با این حال می توانیم مهمترین کاربردهای این روش برای آبرسانی به پوست را در چند مورد زیر خلاصه کنیم

آبرسانی پوست

مهمترین و اصلی ترین ویژگی هیدرودرمی، آبرسانی به پوست است. با هیدرودرمی به پوست های خشک و بدون رطوبت، آبرسانی می شود. این آبرسانی به پوست، خود باعث متوقف شدن بسیاری از مشکلات پوستی و درمان آن ها می شود. برای داشتن پوست باطراوت می توانید روی هیدرودرمی حساب کنید

ترمیم بافت های آسیب دیده پوست

هیدرودرمی کمک می کند تا بافت های آسیب دیده پوست ترمیم شوند. ترمیم این بافت ها کمک می کند تا زیبایی و جذابیت پوست به حالت عادی خود بازگردد.

جوانسازی پوست

هیدرودرمی روند پیری پوست را کند می کند و اگر دچار پیری پوست شده باشید، می تواند به جوانسازی پوست صورت شما کمک کند. کافی است به صورت منظم از خدمات هیدرودرمی تخصصی استفاده کنید.

کاهش چین و چروک

هیدرودرمی به کم شدن چین و چروک پوستی کمک می کند. فرقی ندارد این چین و چروک زیر چشم باشد یا در ناحیه دیگر پوستی؛ با هیدرودرمی به راحتی می توانید چین و چروک ها را کم تر کرده و از چین و چروک های جدید پیشگیری کنید.

پزشک متخصص:

دکتر فریناز خدادادی

دکتر فریناز خدادادی

پوست، مو و زیبایی

دریافت مشاوره رایگان 03136828882

    تزریق ژل هیالورونیک اسید

    نمونه های قبل و بعد