11 مرداد 1398
تزریق بوتاکس

رفع لبخند لثه ای

لبخند لثه ای از آن دست چالش های زیبایی است که نه تنها در زیبایی اثر می گذارد، بلکه به صورت مستقیم بر روی روحیه فرد تاثیرگذار است. افرادی که با چنین چالشی مواجه هستند، یا کمتر می خندند یا سعی می کنند خنده خود را در جمع کنترل کنند. در این صورت حس خوشایند کافی در هنگام شادی ها را ندارند.

یک روش ساده و بدون نیاز به عمل جراحی برای درمان لبخند لثه ای، تزریق بوتاکس است. با تزریق بوتاکس این مشکل به سادگی رفع می شود.

مطب زیبایی دکتر خدادادی در اصفهان – بهارستان، در این زمینه فعال است. شما می توانید برای رفع این مشکل با تزریق بوتاکس توسط دکتر خدادادی، همین حالا اقدام به رزرو نوبت کنید.

درمان:
لبخند لثه ای
پزشک:
دکتر فریناز خدادادی
نوع خدمت:
تزریق بوتاکس
دوره درمان:
1 هفته
گزینه های من برای درمان ارتودنسی چیست؟

ارتودنتیست ها که به عنوان متخصص ارتودنسی یا ارتوپدی های ارتودنسی و دندانپزشکی نیز شناخته می شوند ، متخصصان پزشکی هستند که ناهنجاری های دندان و صورت را ارزیابی ، تشخیص و درمان می کنند. ارتودنسی با پیشرفت های تکنولوژی بسیار طولانی پیش رفته است. در حالی که برخی از گزینه های درمانی برای برخی شرایط ترجیح داده می شوند ، انتخاب های بیشتری نسبت به گذشته وجود دارد. بسته به مسائل مربوط به ارتودنسی ، گزینه های درمانی زیادی برای شما وجود دارد:

  • بریس های سرامیکی شفاف شبیه به پرانتز های فلزی سنتی هستند اما کمتر مورد توجه قرار می گیرند.
  • پرانتزهای زبانی به هم وصل می شوند ، مانند Invisalign ، از سینی های واضح تشکیل شده اند که تغییر کرده اند.
  • وسایل ارتودنسی همچنین ممکن است بخشی از برنامه درمانی شما و برخی از آنها باشد.
  • بریس های سرامیکی شفاف شبیه به پرانتز های فلزی سنتی هستند اما کمتر مورد توجه قرار می گیرند.
سیم کشی سنتی چگونه کار می کنند

درک مشترک این است که دندان ها چنان محکم در لثه ها قرار گرفته اند ، حرکت نمی کنند و تغییر نمی کنند. اما واقعیت این است که حتی سالم ترین دندان ها می توانند تحت تأثیر اشکال مختلف فشار و تغییر در طول زمان قرار بگیرند. در ارتودنسی ، فشار ملایم و در عین حال مداوم در مناطق استراتژیک داخل دهان اعمال می شود. به تدریج ، دندان ها شروع به تغییر و تراز شدن می کنند و لبخند کاملی را که می خواهید به شما می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *